fbpx

Smycze dla psów

Nasza strategia

Najważniejszymi wartościami są dla nas trwałość oraz bezpieczeństwo, dlatego do produkcji akcesoriów dla psów używamy najlepszej jakości materiałów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, abyście trzymając w rękach nasz produkt, czuli, że to był dobry wybór.
Wolność wyboru jest dla nas bardzo ważna, dlatego dajemy Ci możliwość dopasowania kolorystyki oraz długości smyczy według potrzeb.

Smycze z taśmy Wodoodpornej

Smycze te są lekkie oraz łatwe w czyszczeniu. W przypadku zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z dodatkiem mydła. Taśmy nie pochłaniają zapachów, nie wycierają się ani nie przedzierają, są odporne na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur.
W przypadku szarpnięcia psa, smycz nie pozostawiają bolesnych śladów i otarć na dłoniach. Materiał ten jest miękki i elastyczny – imituje skórę. Nie można pominąć również walorów estetycznych. Do wyboru mamy wiele kolorów oraz kilka szerokości, tak, aby każdy mógł zaprojektować smycz szytą na miarę!

Smycze z liny polipropylenowej

Smycze wykonane z liny polipropylenowej są miękkie oraz odporne na  rozciąganie oraz skręcanie. Nie niszczą się i nie zmieniają barwy pod wpływem działania promieni słonecznych UV oraz wody. Są miękkie i elastyczne, nie ranią dłoni podczas nagłego szarpnięcia psa. Nie straszne im upały oraz mrozy – temperatura niszcząca linę to aż 140 stopni! Smycze z liny polipropylenowej są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych oraz grubościach. Jednak nie jest to tak bogata gama, jak w przypadku taśm wodoodpornych, dlatego też o dostępność interesującego Cię koloru zapytaj poprzez formularz.

Nasze realizacje

Stwórz wzór idealny dla Ciebie!

Zaprojektuj dla swojego psa smycz, o jakiej marzysz, złóż zamówienie, a my je dla Ciebie zrealizujemy.

Wybieram smycz z taśmy

Wybieram smycz z liny