fbpx

O nas

Marka WOOF powstała z miłości do naszych czworonożnych Przyjaciół

Wszystko, co robimy, powstaje z myślą o zwierzętach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego wszelkie materiały, z których tworzymy smycze dla psów, są najlepszej jakości. Pragniemy, aby wszystkie akcesoria były praktyczne i wygodne w użyciu. Bardzo mocno skupiamy się również na aspekcie wizualnym – zależy nam, aby tworzyć nowoczesne i wartościowe produkty. Chcemy stale się rozwijać, dlatego też w niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzenie asortymentu o szelki, obroże oraz inne dodatki.

Historia marki

Pomysł na akcesoria dla psów zrodził się pewnego pochmurnego dnia, kiedy chcieliśmy dla naszej Jadzi znaleźć kolorową smycz, którą będziemy mogli sami zaprojektować. Po dość długich poszukiwaniach i braku takich możliwości, zrodził się pomysł, aby zamówić materiały i stworzyć ją od podstaw. W taki sposób powstała pierwsza smycz, a po niej kolejne. A teraz właścicielom swoich pupili chcemy dać możliwość wyboru i decydowania o wzorach oraz kolorach akcesoriów, które będą trzymać w rękach przez wiele miesięcy, albo nawet lat.

Logo marki jest rzeczywistym odzwierciedleniem miłości do zwierząt, a konkretnie,  psa właścicielki WOOF (Fafika), który towarzyszył w jej życiu przez ponad 15 lat. W 2016 roku łapa tego pudla o pięknej duszy została odciśnięta na kartce papieru, a następnie przeniesiona przez tatuażystę na ciało właścicielki. Od tamtej pory, mimo że Fafika już fizycznie z nami nie ma, jego część istnieje na żebrach pod sercem na zawsze. Stało się to inspiracją do identyfikacji wizualnej marki WOOF.

Nasz team

Ania

Właściciel I Twórca wszystkich akcesoriów

W WOOF zajmuje się projektowaniem
i realizacją wszystkich akcesoriów dla psów. Dba o to, aby dostawa zamówień była zawsze na czas. Prowadzi również konta w social mediach.

Adam

Marketing
manager

W WOOF z wielką starannością dba o to, aby jak najwięcej właścicieli czworonogów dowiedziało się, co w trawie piszczy. Zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z marketingiem i reklamą.

Jadzia

Nasz cudowny członek rodziny, ambasador

Jej największą radością życia są zabawa na plaży i przytulanie. Kocha kłaść się na klatce piersiowej i przytulać do szyi. Jest bardzo grzeczna i mądra.
To anioł w ciele psa.

Wybierz swój ulubiony kolor i złóż zamówienie!

Wszystkie nasze akcesoria dla psów są stworzone własnoręcznie z najlepszej jakości materiałów. Tworzymy z pasją do czworonożnych PSYjaciół!